تحقیق تاريخچه ژيمناستيک

دانلود تحقیق با موضوع تاريخچه ژيمناستيک، در قالب Word و در 10 صفحه قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق : کلمه ژيمناستيک يک لغت يوناني است که ترجمه آن به فارسي هنر لخت ميباشد. از چهار هزار سال پيش نوعي ژيمناستيک در چين متداول بوده که از آن برای آماده نمودنتحقیق تاريخچه ژيمناستيک|39018145|vob|تحقیق ژيمناستيک,تحقیق در مورد ژيمناستيک,دانلود تحقیق ژيمناستيک,پروژه ژيمناستيک, دانلود تحقیق تربیت بدنی در مورد ژيمناستيک,بررسی ژيمناستيک,تحقیق تربیت بدنی ژيمناستيک, مقاله ژيمناستيک, پایان نامه تربیت بدنی پیرامون ژيمناستيک
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : تحقیق تاريخچه ژيمناستيک

دانلود تحقیق با موضوع تاريخچه ژيمناستيک،در قالب Word و در 10 صفحه قابل ویرایش.

بخشی از متن تحقیق :کلمه ژيمناستيک يک لغت يوناني است که ترجمه آن به فارسي هنر لخت ميباشد. از چهار هزار سال پيش نوعي ژيمناستيک در چين متداول بوده که از آن برای آماده نمودن جوانان جهت جنگ و همچنين بهبود بعضی از ضايعات بدني 2 استفاده ميکردند .
يونانيها حرکات و عمليات ورزشي (ژيمناستيک) را با وسايل ابتدايي و موجود انجام ميدادند، در صورتي که روميها روي وسايل کار ميکردند.
موقعی که دولت روم ضعيف شد مردم معمولي ديگر از خودشان رغبتي به ژيمناستيک نشان ندادند فقط سربازان ژيمناستيک تمرين ميکردند و همچنين عده اي عمليات ژيمناستيک را در سيرکها و براي امرار معاش به نمايش مي گذاشتند.
تا آغاز دوره رنسانس هيچ علاقه اي جهت پيشرفت اين ورزش نشان داده نشد تا بالاخره موکولياليس 3 ايتاليايي کتاب مفيدي درباره هنر ژيمناستيک انتشار داد و پس از اين ورزش به تدريج در بيشتر کشورهاي اروپايي مانند آلمان، دانمارک، فرانسه، سوئيس و غيره رونق يافت ....