تحقیق حركات اصلاحي و اهميت آن

دانلود تحقیق با موضوع حركات اصلاحي و اهميت آن ، در قالب Word و در 39 صفحه قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق : حركات اصلاحي و اهميت آن امروزه بسياري از افراد از ديسك كمر ، فتق ديسك و سياتيك رنج مي برند . اين درد ها معمولا در افراد مسن به علت بالا رفتن سنتحقیق حركات اصلاحي و اهميت آن|39018171|vob|تحقیق حركات اصلاحي ,تحقیق در مورد حركات اصلاحي ,دانلود تحقیق حركات اصلاحي ,پروژه حركات اصلاحي , دانلود تحقیق تربیت بدنی در مورد حركات اصلاحي ,بررسی حركات اصلاحي ,تحقیق تربیت بدنی حركات اصلاحي , مقاله حركات اصلاحي , پایان نامه تربیت بدنی پیرامون حركات,,,
با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : تحقیق حركات اصلاحي و اهميت آن

دانلود تحقیق با موضوع حركات اصلاحي و اهميت آن ،
در قالب Word و در 39 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :
حركات اصلاحي و اهميت آن
امروزه بسياري از افراد از ديسك كمر ، فتق ديسك و سياتيك رنج مي برند . اين درد ها معمولا در افراد مسن به علت بالا رفتن سن و تغييرات ايجاد شده در هورمون ها و استخوان ها چيزي معمولي به شمار مي آيد در حاليكه اگر منشاء اين دردها را تشخيص دهيم در هنگام پيري و كهولت كمتر دچار اين مشكلات خواهيم شد. چيزي كه جلب توجه مي كند اينست كه افراد جوان نيز به همين درد ها گرفتار هستند كه علت اصلي آن زندگي ماشيني و كم تحركي است كه در زندگي ما بوجود آمده اما علت هاي ديگري نيز در بوجود آمدن آن نقش دارند .
ناهنجاري جسماني مزيد بر علت است كه به مرور در افراد به علت شيوه ي غلط زندگي ( خوابيدن، راه رفتن ، نشستن ، كار كردن و... ) ايجاد مي شود.
ناهنجاري جسماني چيست؟
ناهنجاري يعني هر تغيير شكلي كه در رابطه با وضعيت نرمال در بدن فرد ايجاد شود.
بدن زماني استاندارد است كه:
- 1 - اندام سالم باشد ( دو دست و دو پا )
- 2 – فرد وقتي مي ايستد در هيچ قسمت از بدنش احساس فشار و خستگي نكند.
- - 3 احساس درد نداشته باشد .
- 4 – نقاط شاخص بدن روي خطوط افقي و عمودي قرار گيرد ...